Форум молодих юристів України 2015

Форум молодих юристів України 2015

 Киев| 16 Июня 2015 23:30| №: 1762454| Просмотров: 0 |«предыдущее  следующее»  к списку объявлений
 
 
 

  • Форум молодих юристів України 2015
Дата: 24-25 червня 2015 року.
Місце проведення: 1 день: м. Київ, Міністерство юстиції України (провулок Рильський, 10);
2 день: м. Київ, Європейський університет (бульвар академіка Вернадського, 16 В).
Організатори: Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Міністерство юстиції України.
Історія. Форум молодих юристів України – ініціатива Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, започаткована в 2009 році, як унікальний простір професійного спілкування молодих юристів, студентів-правників з органами державної влади, бізнес сектору та громадськості. Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України.
Місією Форуму молодих юристів України є утвердження України як правової держави, де панує повага до права і правників, шляхом координації та консолідації зусиль молодих юристів України на засадах професійності, аполітичності, патріотизму, самоорганізації й соборності, створення унікальної платформи для обговорення молодими фахівцями сучасних проблем юриспруденції.
Головними ідеями Форуму є:
 обговорення та пошук шляхів вирішення ключових проблем в правовому вимірі;
 налагодження ефективної та системної співпраці молодих юристів зі всієї країни, органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями та бізнес сектором;
 обговорення умов і можливостей професійної реалізації юристів-молодих лідерів, долучення молодих юристів до реалізації місії Форуму, правоосвітньої, правовиховної місії Координаційної Ради, нормотворчих процесів;
Секції:
Сесія 1. Актуальні питання реформування судової системи;
Сесія 2. Актуальні проблеми корпоративного права;
Сесія 3. Актуальні проблеми трудових правовідносин;
Сесія 4. ІV Всеукраїнська правнича школа з альтернативних методів вирішення спорів. (окрема реєстрація, вартість участі 30 грн.)
Учасники: молоді юристи практики, молоді вчені та студенти-правники старших курсів (незалежно від приналежності до КРМЮ). Участь у Форумі безкоштовна, проїзд учасникам не відшкодовується.
Реєстрація: Заявки приймаються до 22 червня 2015 року за адресою: 1 день: https://docs.google.com/forms/d/1PNDDNk1bqEipz3HUJiaG..
2 день: https://docs.google.com/forms/d/1Uwwh7Qm5gNAHx4eM67fC..
Довідкова інформація: www.krmj.org.ua
Которобай Євген, заступник голови КРМЮ України
тел.: 093 733 47 88, е-mail: Geki@bk.ru
Тужеляк Наталія, член КРМЮ України
тел.: 050 338 35 39, e-mail: ntuzheliak@ukr.net

Контактные данные
Автор: Коваль
ссылка: http://krmj.org.ua/
Постоянная ссылка на данное объявление:
Отправить ссылку по email
 
 

 Отметить объявление как

 
 
главная  |   |  Реклама на БезГазет  |  Работа на БезГазет  |  Условия использования сайта BEZGAZET.COM.UA  |  часто задаваемые вопросы  |  Карта сайта © Доска объявлений БезГазет